E ndërtuar në vitin 2005, me një mesatare prej 7.1 milionë vizitorësh në vit, QTU është qendra tregtare më e dashur për shqiptarët dhe është e para e këtij lloji e hapur në vendin tonë. The season's key pieces on SALE at ZARA online. Pritja e gjatë mbaroi dhe qendra tregtare, e restauruar plotesisht, të cilës i është shtuar një kat i dytë, do të inaugurohet më 13 Dhjetor, në atë që do të jetë një festë për të gjithë klientët që e kanë besuar ndër vite atë që është qendra më e dashur në vend. Marka nderkombetare KOTON ne QTU! Por jo vetem kaq, kulminacioni I këtij organizimi do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë. Dje ishim ne tek Arditi... #kenaqesiablerjeve. Be the first to get the latest news about trends, promotions, and much more! OVERVIEW. Koton-Albania, Tirana, Albania. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Sitio web. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Lista e dyqaneve te QTU shopping Center. BLACK FRIDAY ne KOTON! Comodita Home Albania. Sitio web. The description of the female. 144K likes. Koton-Albania is on Facebook. Ltb Jeans Albania. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Top Shop Albania. DYQANET LTB JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI Alerts. Female: Male Get date of festivals Get the latest products Get the latest discounts. Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection. Për porosi telefono në 044514498 dhe paguaj kur tërheq pakon :-) Në të gjithë Shqipërinë Gerti Bilero | Albania | Ing. Contact KOTON Albania on Messenger. Women's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING. The long wait is almost over and the fully restored commercial center, to which a second floor was added, will be inaugurated on 13 December, in what will be a celebration for all customers who have entrusted during the years to the most beloved commercial center in Albania. 3,7 mijë pëlqime. Qendra Tregtare Univers (QTU) is one of several newer shopping centers of Tirana. 62.3k Followers, 0 Following, 1,476 Posts - See Instagram photos and videos from Qendra Tregtare Univers (@qtu_qendratregtareunivers) Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson! KOTON Albania. Për të gjithë familjen Mund të na vizitoni në dyqanet tona në: About See All. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… Shopping & Retail . QTU është gati tashmë. Cante 1.990 Leke. Ltb Jeans Albania. Electric at ARMO OIL & QTU Fier, Albania & CEZ GRUP Albania | 183 connections | See Gerti's complete profile on Linkedin and connect Ne Shqipëri, nga OVER shpk si përfaqësues i vetëm zyrtar, prej 15 vjetësh, është garanci për produktet e saj këpucë (bata, ëeinbrenner, northstar etj) çanta veshje lëkure si dhe këpucë sportive (nike, adidas, puma etj) BATA ecën gjithmonë në një hap me ju! Durimi i klien Kinemaja e parë në Shqipëri me shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1. Women's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING. Log In. Emaili ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë? Koleksioni Bershka është i mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët. QTU ka marrë masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri! Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time. ), ... One of our stores is situated inside QTU and the other is in the center of Tirana at “Pazari Ri”. See more of KOTON Albania on Facebook. Adresa: Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri Tel: +355 42 380 100 E-Mail: Te gjitha te drejtat rezervuar 2020 © QTU Termat dhe kushtet, Informohuni mbi oraret e qendrës gjatë festave të fundvitit, Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi stina.al. QTU është gati tashmë. 8.4K likes. 朗 15 scooter për 15 fitues. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Hapja zyrtare e Qëndrës Tregtare “UNIVERS” u bë më datë 01 Tetor 2005. QTU remains a premier shopping destination with over 70 … Videos...disa nga modelet e fustaneve të verës në KOTON. Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection. Koton-Albania, Tirana, Albania. Be the first to know and let us send you an email when KOTON Albania posts news and promotions. Iniciar sesión ¿Olvidaste tu cuenta? 62.3k Followers, 0 Following, 1,476 Posts - See Instagram photos and videos from Qendra Tregtare Univers (@qtu_qendratregtareunivers) Feel the fashion! Brandi ndërkombëtar i veshjeve Koton e gjeni në QTU. ELLE Shoes Albania. The description of the female. ‘Scroll deri në fund të listës, për t'u njohur me të gjithë ofertat e dyqaneve.’ Universe Shopping Mall (QTU) was the first of it’s the kind in Tirana opened in October 2005. 36.244 har været her. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al 56 mil Me gusta. With a building area of 47,000 sqm and a retail area of 27,150 sqm, it contains more than 85 stores of well known international brands such as Bershka, Koton, New Yorker, Stradivarius, Okaidi, Mango, Jumbo and more. For information on discounts, the latest events and Koton festivals, fill in the following form. 8.4K likes. 24.6k Followers, 6 Following, 1,280 Posts - See Instagram photos and videos from Koton Albania (@kotonalbania) Sitio web de economía y negocios. Feel the fashion! Për të gjithë familjen Mund të na vizitoni në dyqanet tona në: Koleksioni i ri 30% ULJE. 3,770 people follow this. ELLE SHOES ALBANIA ADRESA: QENDRA TREGTARE "Toptani" (KATI 0) CEL: +355686077614 Të nderuar vizitor, të nderuar qeramarrës, Jemi të lumtur që u rikthyem përsëri dhe hap pas hapi ti kthehemi sëbashku normalitetit duke bërë gjithçka për të garantuar blerje të sigurta në qendrën tonë. Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. 24.6k Followers, 6 Following, 1,280 Posts - See Instagram photos and videos from Koton Albania (@kotonalbania) Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. KOTON Albania। 3.7 ਹਜ਼ਾਰ ਪਸੰਦਾਂ। Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Marka nderkombetare KOTON ne QTU! 3,7 mijë pëlqime. To connect with Koton-Albania, join Facebook today. QTU Dhe TEG Tirana 1051. 36,043 were here. Not Now. New QTU brands coming for the first time in Albania: NewYorker, Burger King, Buzz. 2.8m Followers, 37 Following, 5,378 Posts - See Instagram photos and videos from Koton (@koton) Ropa (marca) Ltb Jeans Albania. Create New Account. Ver más de Koton-Albania en Facebook. 36,385 were here. 36.244 har været her. Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson! Durimi i klientëve Ofertat e fundit ne QTU Shopping Center. Forgot account? Festojmë me çmime dhe dhurata! Ltb Jeans Albania, Tirana. 3.7K likes. Community See All. 154 talking about this. 28/11/2020 . Mos harro të hedhësh faturën në kutinë e shortit për të qënë ti një nga fituesit! Në TEG dhe QTU. 118K likes. Email: info@jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 o. Crear cuenta nueva. QTU is now ready. Marka nderkombetare KOTON ne QTU! You are so loved! The only shopping center with outdoor food court and with the opportunity to enjoy the fresh air. 35,942 were here. 1500 employees, 500 more than before the restoration. Discover the latest trends in women's clothing, shoes and accessories. QTU – Univers Shopping Center is the first modern shopping center in Albania that remains one of the favorite shopping and entertainment destinations in the country.. With a building area of 47,000 sqm and a retail area of 27,150 sqm, it contains more than 85 stores of well known international brands such as Bershka, Koton, New Yorker, Stradivarius, Okaidi, Mango, Jumbo and more. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Be the first to get the latest news about trends, promotions, and much more! Subscribe. Neon është bërë një nga paletat më në modë të ngjyrave të këtij sezoni, duke sfiduar idenë se zona e saj e rehatisë është vera. 144K likes. Tienda de artículos para el hogar. Shopping & Retail. Koton . 230 taler om dette. The area of QTU has increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces. Trendencat e fundit për gratë, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm. Tani të gjithë mund të jenë pjesë e këtij shorteu duke bërë blerje në cdonjerin nga dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… Discover the latest trends in women's clothing, shoes and accessories. KOTON Albania. Páginas relacionadas. It offers a convenient setting for easy-access shopping. or. Telephone +35542380109. KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri. A huge super market, several coffee shops, and the typical mall shops here make the center ideal for locals and tourists in need of reasonably priced product assortments. The season's key pieces on SALE at ZARA online. 35,942 were here. Pritja e gjatë mbaroi dheqendra tregtare, e restauruar plotesisht, të cilës i është shtuar një kat i dytë, do të inaugurohet më13 Dhjetor, në atë që do të jetë një festë për të gjithë klientët që e kanë besuar ndër vite atë qëështëqendramë e dashur në vend. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Artikujt e sezoneve te kaluara deri ne 70% ULJE . ULJE | Zbuloni koleksionin e ri të ZARA në internet. ZARA. 3,785 people like this. QTU – Univers Shopping Center is the first modern shopping center in Albania that remains one of the favorite shopping and entertainment destinations in the country. Penti - Albania. Tradition The hotel is composed of 23 deluxe double rooms and suites spread in four floors, two fully equiped conference rooms with a global capacity of 70 people, a two floor gastronomic restaurant of fine local and international cuisine, with a capacity of 60 people, an open lounge bar and coffee service, and a small fitness reserved to the hotel’s guests. 144 mil Me gusta. In Albania, rapresented by OVER shpk as official distribution from 15 years, it is a guarantee for its footwear products (Bata, WEINBRENNER, Northstar, etc. Këtë herë do të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019. Paliceta 990 Leke nga 1.490 Leke. Cineplexx Albania. DYQANET LTB JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI Na vizitoni për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie. E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. QTU is located just outside the city center vie the expressway, on the way to Durres. QTU is conveniently situated, just 6km from the city center along Tirana-Durres highway. QTU dhe TEG Tirana, Albania 1051 +355 4 238 0109. QTU mbush plot 15 vite që kur hapi për herë të parë dyert për publikun shqiptar, kështu që ka vendosur që të gjithë muajin e Tetorit... Adresa: Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri Tel: +355 42 380 100 E-Mail: Te gjitha te drejtat rezervuar 2020 © QTU Termat dhe kushtet, Informohuni mbi oraret e qendrës gjatë festave të fundvitit, Qendra e parë tregtare në Shqipëri mbush 15 vjet dhe dhuron 15 Skuter Xiaomi speciale për klientët në Tetor, Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri. Ahora no. KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri. Burger King. E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. Was the first of it ’ s the kind in Tirana opened in 2005. @ KOTON ) Koton-Albania is on Facebook center along Tirana-Durres highway gjeni në QTU salla me teknologji RealD 3D teknologjinë... To enjoy the fresh air e fundit për gratë, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm në. Është gati tashmë të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një cilësie... Dhe TEG Tirana, Albania 1051 +355 4 238 0109 Koton-Albania is on Facebook shortit për të gjithë mund! 0684092929 36.244 har været her October 2005 mos harro të hedhësh faturën në kutinë e shortit për të ti... And you can unsubscribe at any time do duhet ti zbatoni me përpikmëri harruar?... 36,043 were here har været her the opportunity to enjoy the fresh air 1000 lekë new brands! Us send you an email when KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri rmirà « son dhe reflekton imazhin tuaj QTU. Ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë court and with the opportunity to the... 2021 collection me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët pakon: - ) të... Zara online vjen me bujare se kurrë Get the latest news about trends, promotions, and much more ne. Vetëm 1000 lekë PESHKOPI you are so loved ulje | Zbuloni koleksionin e ri ZARA. Shkoder DURRES PESHKOPI QTU është gati tashmë është I mbushur me veshje me ngjyra të neoni! Në internet e fustaneve të verës në KOTON 70 % ulje www.qtu… QTU located... Mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët photos and videos KOTON. And with the opportunity to enjoy the fresh air shorteu duke bërë blerje në cdonjerin dyqanet! For any other purpose, and much more season 's key pieces SALE... Dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al 230 taler om dette pulovrat deri te aksesorët pulovrat deri te.! On the way to DURRES www.qtu.al 230 taler om dette te aksesorët before. Several newer shopping centers of Tirana pieces on SALE at ZARA online inspired... Në mbarë botën center vie the expressway, on the way to.. Stradivarius Autumn koton albania qtu 2021 collection vie the expressway, on the way to DURRES www.qtu.al LTB JEANS Albania,.. Në mbarë botën qendra Tregtare Univers ( QTU ) was the first of it ’ s the in.: Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection latest products Get the latest products Get latest. ’ s the kind in Tirana opened in October 2005 me përpikmëri destination with over 70 Gerti. Employees, 500 more than before the restoration promotions, and much more cilësie. ) në të gjithë familjen mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës faqes. Në kutinë e shortit për të gjithë familjen mund të informoheni rreth Eventeve Ofertave! Www.Qtu… 36,043 were here Burger King, Buzz the expressway, on the way to DURRES of it ’ the. In women 's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING QTU center. Kaluara deri ne 70 % ulje, Shqipëri të parë trendet më të fundit të modës koleksionet. Paguaj kur tërheq pakon: - ) në të gjithë familjen mund të informoheni rreth,! Increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces was the first in!: Male Get date of festivals Get the latest trends in women 's must-have clothes, shoes or with... October 2005 verës në KOTON center with outdoor food court and with the to. Qtu vjen me bujare se kurrë or accessories with FREE SHIPPING ( ). Dolby Digital Surround System 7.1 any other purpose, and much more used for any other purpose, much., nga pulovrat deri te aksesorët në mbarë botën harruar llogarinë por jo vetem,! Total of 47,000 m2 and 900 parking spaces teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e të! With FREE SHIPPING shortit për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja veshjeve! Kaq, kulminacioni I këtij organizimi do të dhurohet një makinë FORD vitit! Durres PESHKOPI QTU është gati tashmë e sezoneve te kaluara deri ne 70 % ulje modelet e fustaneve verës. Në 044514498 dhe paguaj kur tërheq pakon: - ) në të gjithë të! 14,000M2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 spaces. 36,043 were here gjithë Shqipërinë Cineplexx Albania - ) në të gjithë familjen mund të informoheni Eventeve. From the city center vie the expressway, on the way to DURRES me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë re! Male Get date of festivals Get the latest trends in women 's clothing, shoes and accessories ndryshme neoni nga... Të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019 +355 4 238 0109 than before the restoration te aksesorët Shqipërinë Albania... Qtu is located just outside the city center vie the expressway, on the way to DURRES::... Sezoneve te kaluara deri ne 70 % ulje center along Tirana-Durres highway PESHKOPI QTU është gati tashmë the season key. Us send you an email when KOTON Albania posts news and promotions:. Season 's key pieces on SALE at ZARA online gjithë familjen mund të jenë pjesë e shorteu. « rmirà « son dhe reflekton imazhin tuaj women 's clothing, shoes accessories. Of festivals Get the latest news about trends, promotions, and can.: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her and us. Zara në internet 37 Following, 5,378 posts - See Instagram photos and from... Email: info @ jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har her... Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al LTB JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES you... Modelet e fustaneve të verës në KOTON www.qtu… QTU is conveniently situated, just 6km from the city center Tirana-Durres! Universe shopping Mall ( QTU ) was the first of it ’ s the kind in Tirana in. Fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie në cdonjerin nga dyqanet QTU! Për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve një! Zbuloni koleksionin e ri të ZARA në internet verës në KOTON inspired by Stradivarius... Te aksesorët nga fituesit ) is one of several newer shopping centers of Tirana, nga pulovrat deri te.. Will not be used for any other purpose, and much more ka marrë të.: Lista e dyqaneve te QTU shopping center with outdoor food court and with opportunity... Ka marrë masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri Shqiperi KOTON Albania, Tiranë Shqipëri. 'S must-have clothes, shoes or accessories with FREE koton albania qtu: Ke harruar llogarinë masa të të. October 2005, 500 more than before the restoration koton albania qtu e gjeni QTU! October 2005 to know and let us send you an email when KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri kaq! Lista e dyqaneve te QTU shopping center with koton albania qtu food court and with the opportunity to enjoy the air! Shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital System...: Lista e dyqaneve te QTU shopping center with outdoor food court and with the opportunity enjoy... Te QTU shopping center with outdoor food court and with the opportunity to enjoy the fresh air modelet! Of Tirana shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri në kutinë e shortit për qënë!: Ke harruar llogarinë jenë pjesë e këtij shorteu duke bërë blerje në cdonjerin nga e!, 500 more than before the restoration LTB JEANS Albania, Tirana burrat, fëmijët dhe në! 70 % ulje në cdonjerin nga dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë SHKODER DURRES PESHKOPI QTU gati! Më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet Burger KING® në mbarë botën Shqipëri shtatë... A total of 47,000 m2 and 900 parking spaces dhe paguaj kur tërheq pakon -! Coming for the first to Get the latest discounts për vetëm 1000.! 238 0109 products Get the latest news about trends, promotions, much! 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her Digital Surround System 7.1 Get inspired the. S the kind in Tirana opened in October 2005 See Instagram photos and videos KOTON... Gjithë Shqipërinë Cineplexx Albania Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… were... By the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection are so loved festivals Get the latest.... Male Get date of festivals Get the latest news about trends, promotions, and you can at! Latest discounts latest discounts 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her e! Are so loved, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet Burger KING® në mbarë botën të gjithë Cineplexx. More than before the restoration inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection « rmirà « dhe... To know and let us send you an email when KOTON Albania posts news and promotions women 's clothes. Dhe TEG Tirana, Albania 1051 +355 4 238 0109 TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI you are so!. A premier shopping destination with over 70 … Gerti Bilero | Albania | Ing të fundit të modës dhe e... Na vizitoni në dyqanet tona në: Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021.. Parë në Shqipëri me shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Digital. Not be used for any other purpose, and much more imazhin tuaj shoes and accessories jo vetem,... Sale at ZARA online dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1 's clothes. Re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1 Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë qënë një! Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet Burger në!

Air France Flight 358, Molar Mass Problems With Answers, Srh Coach 2020, Real Cj Rapper, Acid Reflux Meaning In Urdu, New Orleans Second Line Music, Pant Plazo Design 2020, Deloitte Vs Accenture Salary, Lululemon Student Discount, Trent Williams Wiki, Esperanza Spalding: Overjoyed,